Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

ru eng

15.11.2017__________

Кулінарне мистецтво: огляд літератури

У відділі рідкісних видань було проведено бібліографічний огляд літератури «Кулінарне мистецтво: від старовинних рецептів до сучасних технологій» для студентів ІІІ курсу за спеціальністю міжнародний туризм. Мета полягала – ознайомити студентів з історією і рецептами української кухні та кухні народів світу, надати студентам теоретичні знання для подальшого застосування їх у практичній сфері.
Пізнавальним для читачів був історичний екскурс з технології виробництв хліба, вина, пива, олії у ХVIII – ХХ ст. Особливо цікавими для студентів стали книжки-малютки, присвячені кулінарним стравам із качки та гусака і особливостям національних кухонь. У другій частині огляду присутніх ознайомили з репринтними та факсимильними популярними виданнями ХІХ сторіччя, що зберігають старовинні рецепти французького кулінара, філософа Ж.А. Брилья-Саварена, графині О.І. Молоховець та родини письменника графа Толстого. Зроблено акцент на літературу з вегетаріанських страв як одного з давніх напрямків дієтології.
До уваги студентів було запропоновано комплекс сучасної літератури з історії української кухні та кухні народів світу (Словенії, Чехії, Польщі, Німеччини, Мексики, Китаю). Проведений захід був спрямований на забезпечення навчального процесу, розширення фахових знань у студентів факультету міжнародної економіки за напрямом готельно-ресторанний бізнес.

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов