Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

8.11.2017__________

1

У жовтні наукова бібліотека отримала дарунок від історичного факультету – друге видання монографії доктора історичних наук, професора кафедри історії України, декана історичного факультету ДНУ ім. Олеся Гончара      С.І. Світленка: «Дмитро Яворницький: вчений та педагог в українському інтелектуальному співтоваристві». Монографія стала результатом десятирічної праці, пройшла апробацію на низці наукових конференцій. Вона зацікавить не тільки вузьке коло фахівців, а й широкий загал науковців, освітян, краєзнавців, аспірантів, студентів та всіх любителів історії України та рідного краю.

 

16.08.2017__________

До 100-річчя університету молода українська письменниця, перекладач, журналіст та науковець Наталія Володимирівна Дев’ятко подарувала нашим читачам свої книги «Скарби примарних островів. Карта і компас», «Скарби примарних островів. Кохана пустельного вітру», «Злато Сонця, синь Води», «Легенда про юну Весну», «Три кроки до світанку», що написані у стилі фентезі і стилі магічного реалізму. Більше

7.08.2017__________

iconaiconaКнижковий фонд бібліотеки поповнився авторським дарунком – монографічним дослідженням „Українська домашня ікона” Ольги Вадимівни Богомолець, народного депутата України, професора, доктора медичних наук, фундатора Музею української домашньої ікони та старожитностей „Душа України”. Видання талановитої сучасниці та державного діяча є фундаментальним науковим дослідженням, що присвячене темі збереження історичної пам’яті та формування національної культурної спадщини. Книга цікава унікальними матеріалами з історії домашньої ікони різних регіонів України: Київщини, Полісся, Поділля, Слобожанщини, Чернігівщини, Сіверщини, Прикарпаття та Закарпаття. Не залишились поза увагою авторки й сумні події, пов’язані із знищенням ікони у 20-30-х рр. ХХ ст. Книга нагадує про часи, коли ікона в хаті була оберегом людини та родини. Усіх, хто любить українську народну культуру, її звичаї та традиції, запрошуємо до знайомства з книжковим дарунком.

11.07.2017__________

pragmatichniyНаукова бібліотека отримала дарунок від випускниці філологічного факультету нашого університету Ксенії Тараненко – монографію «Прагматичний потенціал антонімії української мови». У виданні здійснено комплексний аналіз прагматичного компонента лексичного значення антонімів української мови. Книга буде корисною для науковців-філологів, викладачів, студентів та усіх, хто цікавиться проблемами сучасної лінгвістики.

 

 

 

novaБібліотека одержала у подарунок нову книгу з історії України періоду Української революції 1917–1921рр. -" Війна з державою чи за державу?
Селянський повстанський рух в Україні 1917-1921 років".
Авторський колектив видання налічує 9 науковців, сферою інтересів яких є історія повстанського руху цього періоду. Спільні зусилля авторів дозволили створити книгу, що об’єднує результати сучасних досліджень різних аспектів тих подій та показують їх неоднозначність, але, разом з тим, і значимість повстанства в історії України. Окрема вдячність дарувальнику, одному із авторів, доктору історичних наук, професору ДНУ ім. Олеся Гончара Архірейському Дмитру Володимировичу.

 

Архів

facebook youtube

Scopus
Scopus
DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМШ
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов