Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

11.07.2017__________

pragmatichniyНаукова бібліотека отримала дарунок від випускниці філологічного факультету нашого університету Ксенії Тараненко – монографію «Прагматичний потенціал антонімії української мови». У виданні здійснено комплексний аналіз прагматичного компонента лексичного значення антонімів української мови. Книга буде корисною для науковців-філологів, викладачів, студентів та усіх хто цікавиться проблемами сучасної лінгвістики.

 

 

novaБібліотека одержала у подарунок нову книгу з історії України періоду Української революції 1917–1921рр. -" Війна з державою чи за державу?
Селянський повстанський рух в Україні 1917-1921 років".
Авторський колектив видання налічує 9 науковців, сферою інтересів яких є історія повстанського руху цього періоду. Спільні зусилля авторів дозволили створити книгу, що об’єднує результати сучасних досліджень різних аспектів тих подій та показують їх неоднозначність, але, разом з тим, і значимість повстанства в історії України. Окрема вдячність дарувальнику одному із авторів доктору історичних наук, професору ДНУ ім. Олеся Гончара Архірейському Дмитру Володимировичу.

 

facebook youtube

Scopus
Scopus
DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМШ
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов