Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

16.08.2017__________

Дари Дев'ятко

До 100-річчя університету молода українська письменниця, перекладач, журналіст та науковець Наталія Володимирівна Дев’ятко подарувала нашим читачам свої книги «Скарби примарних островів. Карта і компас», «Скарби примарних островів. Кохана пустельного вітру», «Злато Сонця, синь Води», «Легенда про юну Весну», «Три кроки до світанку», що написані у стилі фентезі і стилі магічного реалізму. До речі, з цього року твори Наталії Дев’ятко вивчатимуться у програмі середньої школи.
Над книгою «Злато Сонця, синь Води» письменниця працювала протягом 12 років. Написана вона на основі національних кодів.
Роман «Скарби примарних островів. Карта і компас» увійшов до десятки Всеукраїнського читацького рейтингу «Читають всі» (2011); став одним із переможців мистецького конкурсу «Сузір’я муз Дніпропетровська».
«Три кроки до Світанку» - збірка поезій, легенд та оповідань, в яких порушено болючі проблеми сучасного суспільства, звеличується людська гідність, сила і духовна краса, засуджується жорстокість, зрада, підлість та зневір’я.
Доктор філологічних наук, професор Анатолій Поповський у передмові до книги Наталії Володимирівни говорить: «Молоді завжди притаманна спрага до пошуку свого самовираження. Зростає нова творча сила й на Січеславщині, яка з часом розкриє свій талант на всю потужність, бо сягає вершини той, хто долає всі перешкоди до заповідної мети».
Відсьогодні книги Наталії Дев’ятко чекають на вас на полицях відділу художньої літератури.

Скарби примарних островів

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов