Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

ru eng

21.04.2016___________

4 і 7 квітня 2016 року в читальній залі природничо-технічної і економічної літератури проходили IV Студентські спортивні ігри Дніпропетровської області з шахів. Змагалися 12 команд з міських вузів (ДНУ ім. О. Гончара, ДАЕУ, НГУ, НМетАУ, Академія митної служби), а також команда Криворізького національного університету.
Всього в шахових турнірах брало участь 66 чоловік. Було розіграло 7 партій. Кожному учаснику відводилося 10 хв. на партію. Проводилися два турніри: між юнаками і між дівчатами. У всіх заліках впевнено перемогла команда ДНУ ім. О. Гончара в кількості 6 чоловік: Єлісєєв Е. - I місце, Чабан А. - II місце, Люсейко А. - IV місце. Серед дівчат I місце зайняла Рубін Н., II місце - Ткач І. У шахових матчах брали участь один майстер спорту та сім кандидатів в майстри спорту.
До заходу співробітники читальної зали організували дві тематичні виставки: «Шахова мозаїка», «Стадіон здоров‘я». З фондів бібліотеки учасникам були представлені видання професійної літератури, присвяченої історії та сучасності шахового мистецтва. Журнальні матеріали розкривали основи шахової майстерності. Учасники мали можливість вибрати книги з Book Crossing.

1 2

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов