library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА


logo

dnu

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

ru eng

16.02.2018___________

Наукова бібліотека запрошує бажаючих ознайомитись
з книжково-журнальною експозицією:
„Майдан. Україна.
21 листопада 2013 року - 23 лютого 2014 року
революція гідності”.

  1

Представлені на експозиції видання розповідають про героїв і перебіг Революції.
Український Майдан 2013-2014 рр. став символом боротьби, символом утвердження прагнень українців до європейських цінностей, і за цю боротьбу, за нашу свободу і оновлення заплачено страшну ціну. Своє життя віддали найкращі, в більшості молоді, сильні, що тільки починали жити. Увазі користувачів пропонуються книги, журнали, фотографії, в яких відображені події, що відбувалися з першого дня українського Майдану.
В центрі уваги не тільки Майдан, як місце і досвід, але й широкий горизонт – пам'ять і діалог, війна та примирення.
Фотолітопис у трьох блоках відкритий на частину, яка документує увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Вічна пам'ять та слава Небесній Сотні! Пам'ять про них житиме вічно у серцях вірних синів і доньок України!

Герої не вмирають!

Найбільшу увагу читачів привернуть документальні матеріали, що подаються в книжкових виданнях письменників, журналістів, волонтерів, які безпосередньо перебували чи були учасниками тих подій. Зокрема, на виставці представлені такі видання: "Ціна свободи", "Євромайдан: хроніка відчуттів [колекція есе Тараса Прохацька, Івана Цетердюка, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Юрія Винничука].
Є книги, які розкривають тему російсько-українського протистояння на Сході України, трагічні сторінки антитерористичної операції, долі звичайних українців. Висвітлення матеріалів подій Майдану поступово переходить до теми героїчної оборони східних кордонів української держави, що представлені на виставці виданнями: "Книга змін" (автор А. Цаплієнко), книгами С. Лойка "Аеропорт", "Ад - 242" та книгою В. Торби "Я - свідок".
Окремо про участь наших земляків безпосередньо у бойових діях та допомогу громадськості Дніпропетровщини висвітлюється у художньо-публіцистичній збірці "Українські воїни Добра і Правди".
Сподіваємось, що література, представлена на виставці, буде цікава для викладачів та студентів нашого вузу.

Матеріал підготувала
зав. ч/з соціально-гуманітарних наук
Абрамова Г. М.

 

facebookyoutube instagram

Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov