Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

rus eng

11.07.2017__________ 

novaБібліотека одержала у подарунок нову книгу з історії України періоду Української революції 1917–1921рр. -" Війна з державою чи за державу?
Селянський повстанський рух в Україні 1917-1921 років".
Авторський колектив видання налічує 9 науковців, сферою інтересів яких є історія повстанського руху цього періоду. Спільні зусилля авторів дозволили створити книгу, що об’єднує результати сучасних досліджень різних аспектів тих подій та показують їх неоднозначність, але, разом з тим, і значимість повстанства в історії України. Окрема вдячність дарувальнику одному із авторів доктору історичних наук, професору ДНУ ім. Олеся Гончара Архірейському Дмитру Володимировичу.

 

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов