Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

05.12.2017__________

28.11.2017 р. наукова бібліотека отримала черговий дарунок до 100-річного ювілею університету. Це монографія провідного інженера факультету прикладної математики, колишнього випускника ДНУ Володимира Яковича Бурдюка «Математичні нариси 1–5». У передмові автор наголошує, що цю книжку він рекомендує кожному, хто викладає математику майбутнім математикам. Тут є: математичні простори в арифметиці, алгебрі, геометрії та логіці. Подано оригінальне трактування знаменитої формули Ейлера, ще один розв’язок не менш знаменитої проблеми чотирьох кольорів. До книжки включено доопрацьований та виправлений матеріал попередньої книги автора «Математика без інтегралів (нариси)».

У дарчому написі Володимир Якович проголосив: «Хай живе ДНУ!».

12

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов