Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

15.06.2017___________

До 100-річчя ДНУ ім. Олеся Гончара

Зі священної гончарівської землі, мальовничого селища Суха, що на Полтавщині, наша бібліотека отримала вагомий подарунок – двотомне видання «Листи до Олеся Гончара».
Після відвідин літературно-мистецького заходу «Зелене свято Гончарівського дитинства» за дорученням ректора Полтавського національного педагогічного університету ім. Короленка професора М. І. Степаненка книгу привезла нам методист Центру гуманітарних проблем освіти Наталя Щербак.
До видання ввійшли подані в хронологічному порядку (1946–1995 рр.) листи письменників, а також публіцистів, літературознавців, митців до всесвітньо відомого майстра художнього слова Олеся Гончара.
Ця книга буде цікава як викладачам та студентам нашого університету, що носить ім’я Олеся Терентійовича Гончара, так і всім шанувальникам українського слова та культури.

1

Письма к Олесю Гончару : в 2 кн. Кн. 1. (1946-1982) / сост., предисл, прим., коммент. Николая Степаненко. – Киев : Сакцент Плюс, 2016. – 736 с.

2

Письма к Олесю Гончару: в 2 кн. Кн. 2. (1983-1995) / сост., предисл, прим., коммент. Николая Степаненко. – Киев : Сакцент Плюс, 2016. – 736 с.

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов