library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА


logo

dnu

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

ru eng

25.01.2018__________

2018 рік оголошено Роком культурної спадщини в Європі

7 грудня на Європейському культурному форумі в Мілані 2018 рік був офіційно оголошений Європейським Роком культурної спадщини. Він покликаний акцентувати увагу на багатстві культурної спадщини,її ролі у формуванні почуття загальної ідентичності і в майбутньому Європи. Мета Року - підвищити обізнаність щодо соціальної та економічної важливості культурної спадщини. Завдання - достукатися до максимально широкої аудиторії, в тому числі до дітей і молоді, місцевих громад і людей, які далекі від культурного життя.
Від археологічних пам'яток до сучасної архітектури, від середньовічних замків до народних традицій і промислів, культурна спадщина знаходиться в самому серці колективної пам'яті та ідентичності громадян Європи. 453 пам'ятки ЮНЕСКО роблять Європу «держателем» практично половини Списку Всесвітньої спадщини.
Бібліотеки вишів здійснюють роботу зі збереження історичної та культурної національної пам'яті: створюють фонди краєзнавчої літератури, ведуть наукові дослідження у галузі краєзнавства, мають відділи рідкісних та цінних видань, що зберігають документи не тільки національного, але й світового культурного рівня. Популяризація та розкриття фондових колекцій формує у читачів почуття відповідальності та причетності до історико-культурної спадщини.

1 23

facebookyoutube instagram

Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov