library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА


logo

dnu

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

eng  eng

8.07.2015__________

Дарунки у червні 2015 р.

У червні 2015 р. бібліотека отримала від Інституту української археографії та джерелознавства НАН України книгу українського політичного діяча, історика кінця ХІХ – першої половини ХХ ст. В.К. Липинського «Суспільно-політичні твори. Т.1».
До фонду художньої літератури від громадської організації «Аджутор» (учнів НВК №28) надійшов новий роман відомої письменниці Д.І. Рубіної «Белая голубка Кордовы». Увагу привертає краєзнавче видання А.Г. Бистрякова «Эдуард Николаевич Кваша» про мешканця Дніпропетровська, фахівця у галузі механіки, професора ПДАБА, автора та співавтора близько 140 праць.
Бердянський краєзнавчий музей підготував фундаментальні праці – результат багаторічних досліджень професора Бердянського інституту В.І. Портянка, присвячених формуванню степової рослинності Південної України. Бібліотека щиро вдячна Мирославі Зайко за надіслане ґрунтовне наукове видання «Українського лексикону», в якому автор розглядає красу української мови, етнічний характер та відмінність від інших європейських мов. Книга містить оригінальні особливості, різноманітні матеріали та новаторські ідеї. Вона актуальна і цікава для читачів з метою вивчення та прищеплення любові до рідної мови. Актуальним є подарунок навчального посібника «Історія українського суспільства/ за ред. д-ра політ. наук І.Д. Дудко», отриманого від авторів – викладачів КНЕУ.
Дарувальникам бажаємо нових творчих успіхів у подальших наукових розвідках на користь бібліотек.

1 2 3 4 5

12.06.2015__________

Працівники наукової бібліотеки щиро вдячні нашій постійній відвідувачці вчителю української мови та літератури Українсько-Американського ліцею НГУ Г. М. Бухно. Завдяки дарункам Галини Миколаївни наші фонди поповнилися численними виданнями як українських, так і світових авторів.
Приємно, що дарувати книги бібліотеці стало доброю традицією у стінах ДНУ.

1    2

facebookyoutube instagram

Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov