Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

17.04.2016___________

chernobil

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає…
Годинник життя безупинно іде,
Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам'ятає…

26 квітня 2016 року виповнюється 30 років з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної біди світового масштабу на Чорнобильській AEC.
Саме цій темі присвячена виставка «Пам'ять Чорнобиля. 30 років потому». Серед представлених  матеріалів читача можуть зацікавити мемуари Володимира Ошко «Как это было» - спомини добровольця-ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС.
Вийнятковий інтерес викличе книга «25 років віч-на-віч з Чорнобилем» автор Олег Гусєв заслужений журналіст України безпосередній учасник подій, генерал-майор міжнародного комітету захисту прав людини. Студентів технічних факультетів зацікавить підбірка книг з безпеки атомних електростанцій і Чорнобиля.
Виставка експонується у відділі обслуговування науковою літературою.  

 

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов