Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

ru eng

18.01.2018__________

25 січня виповнюється 80 років від дня народження Володимира Семеновича Висоцького: видатного актора, співака і поета, класика жанру авторської пісні.
Висоцький написав близько 700 пісень і віршів, з великим успіхом гастролював у СРСР і за кордоном. Як актор зіграв близько тридцяти ролей у фільмах (зокрема «Місце зустрічі змінити не можна», «Вертикаль»), був учасником постійної трупи театру Драми і комедії на Таганці. Володимир Висоцький був бардом, а став іконою, історією і легендою. Його пісні люблять навіть люди, дуже далекі від світу авторської пісні. У роки суворої цензури він зачіпав цілу низку заборонених тем, через що і сам багато в чому був під забороною, — його записи розповсюджувалися майже виключно на магнітоальбомах, йому забороняли зніматися у багатьох фільмах, виїзд за кордон став можливим тільки завдяки активним діям дружини — французької актриси Марини Владі.
Його ролі в кіно незмінно яскраві, а багато його цитат «пішли в народ».
Іменем Висоцького названо стільки вулиць, будинків, бульварів і набережних, а також гірських піків і каньйонів, що їх складно порахувати. Є навіть астероїд «Владвисоцький».
А кількість книг і фільмів про його життя зростає з кожним роком. Якщо ви хочете дізнатися про нові подробиці життя і творчості Висоцького, больові точки його долі, то виберіть для себе книгу Валерія Перевозчикова «Неизвестный Высоцкий» з виставки «Жизнь со временем наперегонки». У ній зібрані матеріали, які побудовані на бесідах з рідними, друзями, сусідами і знайомими Володимира Семеновича.  Якими були жінки в житті Висоцького, яку роль зіграли в його долі? На це питання відповідає Юрій Сушко у книзі: «Ходил в меня влюбленный весь слабый женский пол ...».
Запрошуємо вас ознайомитись з цими та іншими цікавими виданнями у відділ обслуговування науковою літературою.

1

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов