library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА


logo

dnu

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

ru eng

18.01.2018__________

25 січня виповнюється 80 років від дня народження Володимира Семеновича Висоцького: видатного актора, співака і поета, класика жанру авторської пісні.
Висоцький написав близько 700 пісень і віршів, з великим успіхом гастролював у СРСР і за кордоном. Як актор зіграв близько тридцяти ролей у фільмах (зокрема «Місце зустрічі змінити не можна», «Вертикаль»), був учасником постійної трупи театру Драми і комедії на Таганці. Володимир Висоцький був бардом, а став іконою, історією і легендою. Його пісні люблять навіть люди, дуже далекі від світу авторської пісні. У роки суворої цензури він зачіпав цілу низку заборонених тем, через що і сам багато в чому був під забороною, — його записи розповсюджувалися майже виключно на магнітоальбомах, йому забороняли зніматися у багатьох фільмах, виїзд за кордон став можливим тільки завдяки активним діям дружини — французької актриси Марини Владі.
Його ролі в кіно незмінно яскраві, а багато його цитат «пішли в народ».
Іменем Висоцького названо стільки вулиць, будинків, бульварів і набережних, а також гірських піків і каньйонів, що їх складно порахувати. Є навіть астероїд «Владвисоцький».
А кількість книг і фільмів про його життя зростає з кожним роком. Якщо ви хочете дізнатися про нові подробиці життя і творчості Висоцького, больові точки його долі, то виберіть для себе книгу Валерія Перевозчикова «Неизвестный Высоцкий» з виставки «Жизнь со временем наперегонки». У ній зібрані матеріали, які побудовані на бесідах з рідними, друзями, сусідами і знайомими Володимира Семеновича.  Якими були жінки в житті Висоцького, яку роль зіграли в його долі? На це питання відповідає Юрій Сушко у книзі: «Ходил в меня влюбленный весь слабый женский пол ...».
Запрошуємо вас ознайомитись з цими та іншими цікавими виданнями у відділ обслуговування науковою літературою.

1

facebookyoutube instagram

Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov