Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

Шановні   читачі !

  У  відділі художньої  літератури  (3-ій поверх, к.306) експонується  книжкова  виставка «Шевченкова  свіча  століттями  горить», присвячена 200-річчю  від  дня  народження Т.Г.Шевченка,українського поета, прозаїка, драматурга, художника, мислителя, політичного і  громадського діяча.  
  Шевченко залишив нам  свої  неоціненні  духовні надбання  - твори  і  світлу  добру  пам’ять  про себе. Він пробуджував любов  до своєї  Батьківщини, кликав  сильних  на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні  завжди  пам’ятати  про  генія  українського  народу.
Відвідавши  виставку, читачі  мають  можливість  ознайомитись  не  тільки  з  літературною  творчістю Тараса Григоровича, розділ «Шевченків  світ  в  буянні  фарб, сплетінні  ліній»,показує  нам  глибину  й  самобутність  мистецьких  творів  поета.
  Про  Шевченка  написано  багато  художніх  творів. До  розділу  «Т.Г.Шевченко в художній  літературі»  ввійшли  найвизначніші  прозові  і  поетичні  твори  про  великого  Кобзаря.

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов