Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

Відділ художньої літератури (3-ій поверх, к. 306) запрошує всіх бажаючих ознайомитися з книжковою виставкою «Зима прийшла, свята привела»

Легкий сніг за вікном, передсвяткова метушня… А настрій як і раніше буденний. Відпочиньте від турбот і пригадайте, як це – з нетерпінням чекати зимові свята і вірити в новорічне диво.
Найчарівніші, світліші, мудріші і захоплюючі історії ви знайдете на сторінках книг, експонованих в розділі «Історії про Новий рік».
Інформація з розділів «Дари святого Миколая» та «Сяйво Різдвяної зірки» допоможе вам глибше зрозуміти суть народних традицій, зробити на свята багато цікавих і приємних сюрпризів родичам, друзям і сусідам.
Створити радісний і піднесений настрій допоможуть вам святкові величання, представлені в розділі «Радуйся, земле, коляда іде!».
Час пролетить непомітно, тому поспішіть відвідати нашу виставку.
1
2
3

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов