Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

15.12.2017__________

Нова послуга в бібліотеці

12 грудня у Науковій бібліотеці відбулась зустріч з представником компанії Clarivate Analytics Іриною Тихонковою. Тема зустрічі – роль бібліотеки у забезпеченні ефективного використання безоплатного доступу до міжнародних наукометричних баз даних користувачами бібліотеки. Практичні заняття, проведені пані Іриною у комп’ютерній залі, відвідали співробітники усіх відділів. Набуті знання та практичні навички допоможуть бібліотечним працівникам відповісти на запитання:

  • як зареєструватися у Web of Science,
  • як створити власний профіль ResearcherID та мати дослідницький номер автора.

Тільки  після реєстрації в локальній мережі, науковець отримує право доступу як віддалений користувач. Значна база світової періодики відкриває доступ до сучасних наукових досліджень.
Скористайтесь унікальною можливістю безкоштовно отримувати необхідну інформацію.

  1. Поради щодо написання статей, представлення та коректного підрахунку здобутків науковця і підрозділу. (Презентація Ірини Тихонкової).

  2. Основні елементи сучасного наукового видання. Критерії та процедура відбору до Web of Science Core Collection (Презентація Ірини Тихонкової).

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов