Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

Творчий вечір Віктора Пашника «Козацька мантра» у молодіжному клубі «Штрих». 03.11.2015

5

Друзі, ви відчували, як квітково дихає степ, як по-молодецьки посміхається вітер, граючись вашим волоссям, як тепло цілує сонце обличчя?
А чи відчували ви дух волі? Тієї справжньої, невпокореної, безстрашної, пронесеної та збереженої козаками крізь віки, оспіваної кобзарями?
І степ, і вітер, і сонце, і вся чудова краса рідної землі з її славетною історією та бурхливим сьогоденням, з її прекрасними людьми оживає перед нами у піснях щирого козака-бандуриста Віктора Пашника! А скільки любові та ніжності, тепла та радості дарує голос виконавця!!! Почувши його хоч один раз, неможливо не закохатися!!!
Тож 3 листопада 2015 року всі шанувальники творчості Віктора мали чудову нагоду побувати на його яскравому осінньому концерті «Козацька мантра», організованому молодіжним клубом «Штрих» у Науковій бібліотеці ДНУ.
Говорити про Віктора Пашника можна безкінечно! Це людина великої душі, чистого серця та світлого розуму. Енергія його пісні й голосу, його відкритої посмішки дають силу й надихають на добрі діла! Тому найкраще про концерт бандуриста розкажуть відгуки слухачів:

Маринэ Кспоян
Дякую! Це було чудово, Віктор випромінює позитивну енергетику! Його співи пробуджують жагу до життя. Дякую за таку зустріч!

Лена Иванова
Я в восторге! Вы вдохновляете. Потрясающий исполнитель, потрясающая энергетика! Спасибо!

Олександр Ковальчин
Вражений. Дуже приємно було слухати. аура енергія добро. МОЛОДЕЦЬ. дякую за хороші емоції.

І невеличка подяка від організаторів:
Дякуємо всім за чудовий вечір! За вашу підтримку, душевність, тепло сердець і посмішок, за вашу любов до рідної пісні та слова! Дякуємо Віктору за незабутні години прекрасного концерту, пронизаного добротою та щирістю!

Матеріал підготувала бібліограф,
керівник творчого клубу «Штрих»
Оксана Шаровська

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов