Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

13.10.2015__________

Легенди вересня у клубі «Штрих» 22.09.2015

Новий навчальний (для цільової аудиторії – студентів) і водночас творчий рік для молодіжного клубу «Штрих» розпочався 22 вересня.
Після довгої літньої перерви зібралося багато шанувальників авторської поезії та пісні, а найголовніше – всі поспішили на допрем’єрний показ анімаційного фільму «Легенди крові та світла» від студії «Мітька Фільм». І, уявіть собі, ця студія нараховує лише одну людину!!! Дмитро Скляр – режисер, сценарист, оператор, звукорежисер, – одним словом, творець усього процесу. Всі роботи, пов’язані зі зйомкою фільму, він проводим самостійно, тільки озвучувати героїв запросив своїх друзів (непрофесійних акторів, та й узагалі не акторів) із різних міст України.
Дмитро розповів, що підготовчий процес і безпосередньо самі зйомки анімації тривали близько двох років. В основі фільму покладено ірландські легенди, тож протягом перегляду глядачі змогли поринути у світ міфічних богів і величних королів, могутніх чарів і безстрашних героїв, відчути дух стародавнього світу.
Чи цікавим був фільм і чи сподобався він присутнім на вечорі? Про це найкраще сказала поведінка найщиріших і найнепідкупніших критиків – дітей. Від початку перегляду і до останнього титру вони сиділи не поворухнувшись, уважно спостерігаючи за ходом подій на екрані.
У кінці зустрічі Дмитро Скляр наголосив, що це була тільки перша серія фільму, а зняти планує ще три. Всі глядачі запевнили автора, що з великим задоволенням прийдуть і на наступні покази його анімації.
Ось таким справді прем’єрним став перший осінній вечір у молодіжному клубі «Штрих»!

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов