library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ДНУ

logo dnu
fon2

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

eng ru

31.01.2020_________

Дарування книг бібліотекам – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду.

Висловлюємо щиру подяку Байсарі Людмилі Іванівні, директору Регіонального центру іноземних мов ДНУ за подаровану  нову книгу Джона Маккейна та Марка Солтера «Буремна хвиля» (2020 р.) та цікаве видання «Women ho light the dark» американської авторки Paola Gianturco.

1

Наша вдячність Українському інституту вивчення Голокосту «Ткума» за цінний дарунок – 65 наукових та художніх видань,  присвячених історії Голокосту в Україні, зокрема, у Дніпропетровській, Запорізькій, Бердянській та Одеській областях. Видання є документальним свідченням  часів Другої світової війни. Авторами видань є українські та зарубіжні дослідники.

2

Окрема подяка представникам першого музею АТО (м. Дніпро) за приємну зустріч і добродійну акцію – передачу до фондів 24 найновіших видань з історії України, українознавства, класичних художніх творів, спогадів та щоденників учасників подій російсько-української війни.

3

Колектив бібліотеки упевнений, що подаровані книги знайдуть своїх читачів та стануть у нагоді науковцям,  освітянам, працівникам культури у  справі патріотичного виховання молоді.

Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром!

facebookyoutube instagram


Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov