Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 17-45, субота – з 9-00 до 16-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

17.12.2017__________

12 грудня у Науковій бібліотеці Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара відбувся концерт відомого українського бандуриста Віктора Пашника.
Виконавець не вперше завітав до Дніпра та нашої бібліотеки, де шанувальники з нетерпінням чекали його виступу. Віктор порадував слухачів як авторськими, так і народними піснями, добрим і мудрим словом, а на завершення привітав усіх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажав добробуту та процвітання нашій країні.
Після концерту Віктор Пашник приділив увагу всім глядачам. Спілкування з виконавцем, атограф- та фотосесія викликали особливе пожвавлення серед присутніх. Вечір завершився з гарним настроєм, у теплій і дружній атмосфері.

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов