Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

 ru

23.08.2016__________

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну.
Красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов’їну…

Двадцять п’ять років поспіль Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – День незалежності. Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Богдана Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховною Радою України було прийнято історичний  документ виняткового значення в долі  українського народу –„Акт проголошення незалежності України”.
В рамках проведення заходів, присвячених Дню незалежності України, у читальній залі соціально-гуманітарних наук з 22 серпня по 22 вересня, розгорнуто книжкову експозицію:
„Незалежність обпалена війною”.
Книги і періодичні видання, що представлені на виставці, розповідають про доленосні етапи державотворення в Україні.
В першому розділі „Миті історії української державності”, подано матеріали, що розповідають про тернистий шлях, який пройшла Україна, здобуваючи незалежність: козацька держава доби Б. Хмельницького; державне будівництво часів І. Мазепи; українські війни початку ХХ ст.
Цікавими для науковців, правознавців, істориків, студентів, які вивчають новітню українську історію будуть матеріали, представлені у другому розділі книжкової експозиції:
„Двадцять кроків до мети: правові підвалини незалежної держави”.
Питанням конституційних прав та свободи громадян незалежної України присвячено наступний розділ книжкової експозиції – „Конституційні права та свободи громадян незалежної України”.
Двадцять п’ять років незалежності були насичені політичними, економічними змінами в країні.
За цей, здавалося б, короткий час Україна здобула визнання  у сучасному світі, але війна, яка несподівано прийшла в Україну змінила життя і свідомість мільйонів людей. Полум’я Донбасу опекло всю Україну. І ще довго буде нагадувати про себе болючими ранами втрати. Тема війни розкривається в розділах:
„За нашу і вашу свободу”;
„В книжковій пам’яті – миттєвості війни”.

Запрошуємо читачів до читальної зали. Цікаві науково-популярні видання не залишать байдужими тих, хто прагне збагатити свої знання з історії України, стати справжнім її патріотом.


facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов