library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

rus eng

5.10.2016__________

Наш час – наш простір

У вересні бібліотека продовжує цикл виставок з живопису демонстрацією художніх альбомів українських авторів, що вийшли у світ в серії «Наш час – наш простір». Серія надрукована у видавництві « Софія-А» . Ось що написав директор видавництва Максим Мельник: «Пропоновані книги представляють найбільш вагомі здобутки митців, дають уявлення про стиль і тематику творчості. Кожен з них має свою образну мову, свої засоби вираження, але всіх їх об'єднують кольори України, її традиційна культура, її історія й поступ, її національна гідність. Головною ідеєю упорядників було показати творчість наших сучасників різних художніх спрямувань, які вже давно увійшли в історію українського мистецтва і є відомими у світі».
Серію підготовлено редакцією журналу «Образотворче мистецтво» як фіксацію його 70-річчя. Микола Маричевський (1961 – 2005) головний редактор журналу та упорядник серії сказав : « Час, у якому ми тепер живемо, - наш час. Іншого не буде. Маємо наповнити його високоетичною духовністю і, продовжуючи потисячолітні традиції, явити своє лице – лице України ХХІ століття».
Запрошуємо читачів бібліотеки, що цікавляться сучасним живописом, і в першу чергу, студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну завітати до відділу обслуговування науковою літературою та до читальної зали для викладачів щоб ознайомитись з виставкою.facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov