Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 20 березня бібліотека працює: Понеділок – п'ятниця: абонементи - з 9.00 до 16.45 год., читальні зали - з 9.00 до 17.45 год.
В суботу працюють комп'ютерний клас, читальні зали і абонементи наукової і навчальної літератури - з 9.00 до 16.45 год.


З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

rus eng

5.10.2016__________

Наш час – наш простір

У вересні бібліотека продовжує цикл виставок з живопису демонстрацією художніх альбомів українських авторів, що вийшли у світ в серії «Наш час – наш простір». Серія надрукована у видавництві « Софія-А» . Ось що написав директор видавництва Максим Мельник: «Пропоновані книги представляють найбільш вагомі здобутки митців, дають уявлення про стиль і тематику творчості. Кожен з них має свою образну мову, свої засоби вираження, але всіх їх об'єднують кольори України, її традиційна культура, її історія й поступ, її національна гідність. Головною ідеєю упорядників було показати творчість наших сучасників різних художніх спрямувань, які вже давно увійшли в історію українського мистецтва і є відомими у світі».
Серію підготовлено редакцією журналу «Образотворче мистецтво» як фіксацію його 70-річчя. Микола Маричевський (1961 – 2005) головний редактор журналу та упорядник серії сказав : « Час, у якому ми тепер живемо, - наш час. Іншого не буде. Маємо наповнити його високоетичною духовністю і, продовжуючи потисячолітні традиції, явити своє лице – лице України ХХІ століття».
Запрошуємо читачів бібліотеки, що цікавляться сучасним живописом, і в першу чергу, студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну завітати до відділу обслуговування науковою літературою та до читальної зали для викладачів щоб ознайомитись з виставкою.facebook youtube

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМШ
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов