library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

ru eng

29.09.2017__________

den_uchitelja

Важко переоцінити роль учителя в суспільстві, хоч би які вітри змін у цьому суспільстві не панували. Бо саме вчитель покликаний формувати особистість людини майбутнього. Він, за мудрим висловом Григорія Сковороди, не той хто когось чогось навчає, а допомагає стати людиною. Професія вчителя вічна, як світ, і в усі часи вона вимагала, щоб педагог, усвідомивши себе як людську особистість, як вихователя і фахівця, щиро сіяв вічне, добре, справедливе, а з часом – збирає врожай у вигляді своїх учнів – талановитих і достойних громадян незалежної нашої держави.
З нагоди Дня вчителя з 28 вересня по 10 жовтня читальна зала соціально-гуманітарних наук презентує книжкову експозицію: „Учитель! Ваше слово – мудрість України”.
Увазі користувачів пропонуються книги та періодичні видання з історії української школи і педагогіки, національної освіти, народних традицій родинно-шкільного і громадянського виховання дітей та молоді на теренах України з найдавніших часів до сучасності.
У розділі виставки „Сучасний учитель – будівничий нової школи” ми зробили спробу визначити характерні риси особистості вчителя ХХІ століття та шляхи його становлення.
День учителя – це свято добра мудрості любові. Професіоналізм вчителів, багаторічна наполеглива праця. Нехай доля шле вам і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія і любов будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху.
Матеріали представлені в ІІІ розділі виставки: „Усміхнись, вчителю. Вас вітають!” допоможуть знайти цікавий матеріал для визначення цього свята.

Матеріал підготували
Завідуюча читальним залом
соціально-гуманітарних наук                              Абрамова Ганна Михайлівна

Бібліотекар І категорії читальної зали
соціально-гуманітарних наук                              Сюх Ольга Михайлівна

facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov