library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dp2018

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

Зустріч з ветеранами в Науковій бібліотеці 8.05.2014

До дня Великої Перемоги у бібліотеці відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни і ветеранами бібліотеки. Привітати гостей зі святом прийшли студенти механіко-математичного  факультету ДНУ. Вони прочитали зворушливі рядки віршів на воєнну тематику, що знайшли щирий відгук у серцях присутніх.

Уважно слухали виступ директора С. В. Кубишкіної про діяльність бібліотеки у 1941- 1945 роках. В своїй розповіді Світлана Василівна відкрила для багатьох невідомі факти з історії бібліотеки та імена співробітників, що працювали у Дніпропетровську в суворі воєнні часи.

23


Завідуюча сектором каталогів Т. Грибінюк  привітала присутніх авторськими віршами.

4

Поділилися спогадами ветерани бібліотеки: Л. І. Воложина, О. П. Мостова, О. Туренкова, Л. І. Ткач. Їх історії були присвячені пам’яті батьків та родичів, що захищали країну від фашистської навали.

5

 Від молодого покоління виступали Н. Ботан. Вона з хвилюванням розповіла про свого дідуся Брехова С. М., що пройшов всю війну розвідником і закінчив її в Австрії. Присутні вшанували пам’ять бібліотечних працівників, які багато років чесно і старанно виконували свої обов’язки. З інтересом гості переглянули відеоролик про сучасне життя бібліотеки.
Завершилося свято спільним фотографуванням та приємним чаюванням. За святковим столом ветерани згадували колег та епізоди з історії бібліотеки, звучали пісні воєнних літ. Директор звернулась до ветеранів з проханням написати спогади про колег та окремі значні події, що відбувались в бібліотеці в період їх роботи. Це буде підгрунтям для складання історії Наукової бібліотеки.

6 7 8

  

facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov