Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

Влітку фонди бібліотеки поповнилися понад 200 примірниками, які подарувала випускниця (1995 р.) історичного факультету ДНУ Ю. М. Вербицька.
Серед цінних надходжень є праці Д. І. Яворницького, М. С. Грушевського, факсимільні видання: Г. Боплан «Опис України» (1660 р.), «Історія Русов» (1846 р.), С. Князьков «Очерки по истории Петра Великого и его времени» (1914 р.) «Александр Первый и тайна Федора Козьмича» (1923 р.) та інші.
Постійним читачем і дарувальником наукової бібліотеки залишається К .А. Прокоф’єва, доцент НМетАУ. Завдяки її підтримці бібліотека поповнилася 10 примірниками книги «Культурологічний підхід. Д.: ПДАБА, 2013», новими виданнями з історії української та світової культури, які допоможуть студентам і викладачам в навчальному процесі та науково-дослідницькій роботі з літературознавства. Фото.
Цікавими для читачів є монографії: доктора історичних наук, професора ДНУ В. К. Якуніна, доктора педагогічних наук І.Д. Звєрєвої. доцента ДНУ З. П. Бондаренко, доцента Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі С. О. Радзієвської
В університеті цікавою була зустріч з професором Торонтського університету (Канада), автором Павлом-Робертом Магочієм та представниками «Видавництва В. Падяка», які люб’язно передали до бібліотеки 3 примірника його книги «Україна: історія її земель та народів. Ужгород, 2012» та літературу про канадського дослідника з історії України.

1   2

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов