Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

Наукова бібліотека щиро дякує Міжнародному благодійному фонду «Українська родина», який в рамках проекту «Стозір‘я»  подарував читачам університету наукові, публіцистичні видання з історії України та культурного розвитку ХІІ-ХХ ст., життєписи українських діячів.
Відділ художньої літератури поповниться сучасними виданнями  новітньої української літератури. Сподіваємось, що такі заходи стануть традиційними акціями         в підтримку української бібліотечної справи.
Окрема подяка професору інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАНУ Брехуненко В.А. за передачу книг до Наукової бібліотеки.
Бажаємо плідних успіхів у справі розповсюдження української книжкової спадщини.  

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов