library

logo

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара

dnu

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

eng rus

12.09.2019_________

Читальна зала природничо-технічних і економічних наук запрошує читачів на тематичний перегляд періодичних видань за темами: «У світі науки» і «Здоров'я і харчування».
Виставка «У світі науки» - це презентація журналу «GEO» останніх років видання. Журнал «Geo» сьогодні є досить відомим міжнародним науково-популярним виданням, йго основні тематики - подорожі, культура, біологія, географія, етнографія, історія, астрономія, психологія, біографії. Він привертає увагу поліграфічною якістю, різноманіттям інформації, яскравими фотографіями. У ньому поєднується все, що подобається читачам - відмінні фото, різноманітні сюжети і якісний текст, написаний професіоналами. Різноманітна інформація стане у нагоді викладачам і студентам усіх напрямків навчання.
Перегляд «Здоров'я і харчування» підготовлено за статтями вітчизняних і зарубіжних фахівців-дієтологів. Він допоможе  усім, хто прагне підтримувати здоровий спосіб життя і підвищувати якість харчування. Особливо зацікавить студентів спеціальності «харчові технології», які вивчають харчові добавки та методи визначення якості продуктів харчування.
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!

facebookyoutube instagram

Scopus
Scopus

DW
dpa

razumkov