library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ДНУ

logo dnu
fon2

CSS Menu On Top Css3Menu.com

 

 

eng rus

16.11.2020_________

17 листопада – Міжнародний день студента

З цієї нагоди колектив Наукової Бібліотеки ДНУ імені Олеся Гончара сердечно вітає шановне студентство із вашим святом – Днем студента!
Бажаємо успіхів в науці, творчості, ініціатив, гарного настрою, оптимізму та самореалізації!
Легких вам іспитів та розуміючих викладачів!
Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
Студенти з різних країн чудово знайдуть спільну мову один з одним, незважаючи на мовні бар’єри. Студентські традиції, як серйозні, так і кумедні дуже схожі і в Києві, і в Дніпрі, і в Сорбонні, і в  Оксфорді.
„Студент” – латинського походження, означає той, хто сумлінно чимось займається. А „Гаудеамус” – це латинською мовою назва веселого і популярного у всі часи студентського гімну.
Перші студенти з’явилися разом з виникненням університетів в Європі. Спочатку в Болонії (Італія) в IХ столітті, потім в Парижі (Франція), Оксфорді і Кембриджі (Англія).
Бути студентом – це бути побаченим і почутим, реалізувати себе, як талановитого митця, точного науковця, віднайти своє покликання. Студенти були і є найактивнішою частиною молоді. Саме вони впевнено відстоюють свої права в суспільстві.
Від небайдужої життєвої позиції студентів, від їх активної        участі у суспільних перетвореннях, великою мірою залежить майбутнє України.
До Дня студента читальна зала соціально-гуманітарних наук презентувала ілюстративну виставку-панораму : “Cучасна молодь – майбутнє України” і книжково-журнальну виставку “Удачі тобі, студент!“.

8

8

Століття швидкостей і високих інформаційних технологій вимагає від людини вміння швидко і ефективно сприймати, переробляти і накопичувати інформацію.
Вашій увазі на виставці „Удачі тобі, студент!” представлені книги і статті, які допоможуть розвивати пам’ять, мову, швидкість читання і найголовніше навички самореалізації:
- „Швидкість читання і хороша пам’ять:
- „Кращі вправи”;
- „Як навчитися швидко читати”;
- „Мистецтво думати”;
- „Методика навчання іноземних мов”;
- „Раціональне читання”;
- „Організація навчально-пізнавальної діяльності студентів” та інші, які дозволять отримувати максимум інформації при мінімумі витрат часу.


Запрошуємо до нас в бібліотеку (кім. 406, 4-й поверх), відкрийте для себе нові книги, дізнайтеся про цікаві факти з історії “для студентів і про студентів”. Бажаємо студентській молоді успіхів у всіх добрих начинаннях, читайте, пізнавайте світ.
Віримо у ваше щасливе майбутнє!

P.S. Лайфхак для студента: не відкладай домашнє завдання на останній момент ...

Виставку і матеріал підготувала співробітник читальної зали Сюх О.М.

facebookyoutube instagram


Web of Science
Scopus
springer

DW
dpa

razumkov