Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

3.04.2016___________

24 березня 2016 року наукова бібліотека прийняла участь у роботі III Всеукраїнської наукової конференції „Проза Валер'яна Підмогильного в контексті української літератури XX століття”, присвяченої 115-річчю від дня народження письменника, одному з найоригінальніших українських письменників „Розстріляного відродження”.
Співробітниками читальної зали соціально-гуманітарних наук була підготовлена цікава книжкова експозиція „Полинова зоря Валер'яна Підмогильного”, яка нараховувала 43 примірника книг і періодичних видань. Книжкова експозиція містила такі розділи:
„Твори письменника”.
„Про нього та його творчість”.
„Ні, з нами ти! Живий ти, як раніше”.
З усіх творів найбільшу увагу учасників конференції привернув до себе роман „Місто”. Саме цей твір визнано найкращим з усіх творів мистецької спадщини письменника. Головний герой роману, селюк Степан Радченко, приїхавши до міста на навчання, стає в центрі опозиції „місто – село”. На наявність іншої опозиції („дух – плоть”) яка також зосереджена довкола Радченко. Весь твір побудовано так, щоб якомога повніше розкрити внутрішній світ однієї людини.
Не менш цікавим є роман „Невеличка драма”, де панує одвічний конфлікт між почуттям та інтелектом і водночас – це суто українська драма людини – сільської натури з її темною підсвідомістю.
Життя і творчість Валер'яна Підмогильного розкривають у своїх працях Мельник В.О., Білоконь С.О., Кудря Г., Мовчан Р.С., Мазуренко В.О., Чабан М.П. та інші.
Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з творчістю автора, яка належить до невмирущих культурних цінностей українського народу.
Ласкаво просимо до нашої читальної зали (к. 406) і відділу художньої літератури та культурно-просвітницької роботи (к. 306).

Матеріал підготувала зав. сектором Абрамова Г.М.


 

 

 

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов