Наукова бібліотека

CSS Menu On Top Css3Menu.com

З 1 вересня бібліотека працює: понеділок – п'ятниця: з 9-00 до 16-45, субота – з 9-00 до 15-45, неділя: – вихідний.

З січня триває перереєстрація читачів. Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів університету до бібліотеки для перереєстрації.


 

 

eng ru

2.04.2016___________

Презентація журнала "Новое время" в читальній залі соціально-гуманітарних наук (к. 406)

Наукова бібліотека з 2016 року одержує журнал „Новое время”. Це тижневий суспільно-політичний журнал. Створений він професіоналами з громадянською позицією, які протягом 10 років працювали над журналом „Корреспондент”.
Журнал розкриває головні події та явища як в Україні, так і у всьому світі, об’єктивний аналіз, розслідування, репортажі, інтерв’ю з вітчизняними та зарубіжними зірками політики та суспільства (Б. Філатовим, Н. Яресько, Є. Комаровським, С. Вакарчуком, А. Мазур) та іншими.
Також огляд економічного та культурного розвитку України. Читачі знайдуть в цьому журналі відповіді на багато питань, які їх зацікавлять.
Журнал дуже своєчасний та цікавий. Не гай часу! Обирай та приєднуйся до нас.
Ти не пошкодуєш!
Запрошуємо всіх бажаючих до нас в бібліотеку.

2 3
4 5

facebook youtube

З жовтня 2017 р. бібліотека надає користувачам безкоштовний доступ до міжнародних наукометричних БД Scopus та Web of Science. Зверніть увагу: Ви маєте можливість ознайомитись з міжнародною патентною базою даних Derwent Innovation, що розміщено на платформі Web of Science.

Scopus
Scopus

DW
dpa
BioOne
encyklopedia
razumkov
Polpred.com Обзор ЗМI
БібліоРосіка
disserCat — електронна бібліотека 
				дисертацій более 750 тысяч полных научных текстов