library

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА


logo

dnu

CSS Menu On Top Css3Menu.com

Дарувальники НБ ДНУ. II півріччя 2012 р.

Книжковий фонд Наукової бібліотеки поповнився дарунками з сімейних книгозбірень викладачів університету доцентів Л.С.Каніболоцької, Є.В.Бінкевича, професора Ю.А.Мицика, викладача кафедри французької мови Л.Я.Фрусіної, випускника ДНУ поета Ігоря Петровича Пуппо.
Відгукнулась на нашу акцію „Подаруй книгу бібліотеці” студентка І курсу ФФЕКС Аня Дмитренко, яка подарувала художню та науково-популярну літературу.
Фонд рідкісної літератури збагатився оригінальними виданнями класиків французької літератури, зокрема Бальзака, Стендаля Мол’єра, Меріме, Дідро.
В нагоді нашим користувачам будуть словники, методичні матеріали та адаптовані тексти для вивчаючих французьку мову, люб’язно передані бібліотеці родиною Л.Я.Фрусіної.

Для наших читачів буде справжнім відкриттям творчість талановитої сучасної української поетеси і журналістки, члена спілки письменників України, лауреата багатьох літературно-мистецьких премій, заслуженого діяча мистецтв Тамари Артемівни Севернюк.
Під час) відвідування Наукової бібліотеки Тамара Артемівна подарувала 7 збірок своїх поетичних і прозових творів та диск із музикальними записами пісень на свої вірші. Глибокі за змістом, зворушливі вірші, написані душею і серцем, хочеться читати, перечитувати і запам’ятовувати як взірець прекрасної поезії, чистої української мови.
В поетично-сповідальному освідченні „Музика чорної вишні” Тамара Севернюк, крім віршів, вмістила спогади про письменників, щоденникові записи про цікаві зустрічі та свої враження від прочитаного і побаченого.

            

„Колиску літ гойдають вітряки,
летить душа наївна та нетлінна.
І вслід за нею з тризни у віки:
Волошки, Жито, Маки. Україна”

Від доцентів каф. української мови В.В.Зайцевої та О.Н.Степаненко бібліотека отримала навчально-методичну та наукову літературу з історії мовознавства.

Випускник ДНУ В.М.Пестриков передав до бібліотеки власні підручники з механіки руйнування твердих тіл.
У вересні-жовтні фонди бібліотеки поповнилися новими виданнями з історичної та технічної тематики, які подарували наші читачі С.І.Світленко, О.І.Журба, І.О.Кочергін, Є.А.Сизько, Н.П.Боцьва.

                         


Всім дарувальникам щиро дякуємо. Читачам бажаємо насолоди від знайомства з новими публікаціями.

Фото Н. Ніколаєвської

Світанкова палітра

Всі, кого цікавить творчість молодих дніпропетровських поетів та прозаїків мають змогу ознайомитися з новою книгою «Світанкова палітра», яку наша бібліотека отримала в дар від Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки. До книги увійшли твори переможців і фіналістів конкурсу «Літературна надія Дніпра – 2011».
Дуже приємно відмітити, що серед молодих талановитих поетів і прозаїків, маємо тих, хто працює, навчається, або закінчив Дніпропетровський національний університет ім.. Олеся Гончара.
Сердечно вітаємо з відзнакою творчості та публікацією на сторінках збірника «Світанкова палітра»: Юлію Купіч, Наталію Пірогову, Тимофія Федорця, Наталю Федько, Артема Калайко, Таїсію Козлову, Дмитра Куликова, Наталію Литвиненко, Владислава Попова, Ольгу Кай, Віталія Кривоноса!

  

На головну