Молодіжному клубу «Штрих» 1 рік!

        День народження – це завжди свято. А тим більше якщо це день народження не однієї людини, а цілого клубу.
        21 жовтня виповнився 1 рік молодіжному клубу «Штрих». На вечір, приурочений цій події, зібралися як члени клубу, так і його друзі та гості. З першим вітальним словом виступили директор Наукової бібліотеки ДНУ Світлана Василівна Кубишкіна та завідуюча читальної зали гуманітарних наук Анна Михайлівна Абрамова. Вони побажали організаторам і учасникам творчого натхнення, успіхів у досягненні мети, цікавих зустрічей. Приємним сюрпризом для найактивніших членів клубу стало вручення подяк і грамот.
        Весь світ – театр. І світ театру панував на нашому вечорі. З днем народження клуб «Штрих» прийшли поздоровити актори, вистави яких не залишають байдужими жодного з глядачів, заставляють думати, аналізувати, співпереживати, дають віру в перемогу добра, справедливості, кохання, у те, що світ стане кращим. Це актори театру «Віримо!».
        Справжній вибух емоцій, феєрія почуттів, потужний заряд позитиву ввірвався до зали разом із друзями нашого клубу, театром «Тема». Актори полонили всіх присутніх чудовою грою і подарували «Штриху» маленького Пегаса, символа поетичної творчості.
        Цього вечора вперше до молодіжного клубу «Штрих» завітав відомий письменник, художник, лауреат літературних премій П. Тичини, І. Сокульського, переможець конкурсу ім. О. Гончара часопису «Бористен», викладач ДНУ Віталій Старченко. Він розповів цікаві історії зі свого творчого життя, прочитав поезії і подарував нашому клубу збірку «Білобережжя».
        Окрім вже знаних не тільки у Дніпропетровську, але й у всій Україні майстрів театрального та поетичного мистецтва, на дні народження клубу «Штрих» виступали не менш талановиті, перспективні молоді письменники і музиканти, зірки яких тільки починають запалюватися на творчому небосхилі. Це Сергій Поляков, Матвій Небіков, Даша Онопрієнко, Віталіна Напара, Олександр Чернов, Альона Загребельна, Олексій Іванов, Марина Ромашкіна, Сергій Куликов, Антон Циватий, Майя Масленникова, Ася, Інна Гетьманенко, Ростислав, Сабіна, Родим Спектр, гурти «Теярем» і «Spotless Mind».
        Звичайно, не обійшлося й без іменинного торта, який подарувала молодіжному клубу «Штрих» організатор культурно-масових заходів у Науковій бібліотеці ДНУ Лідія Володимирівна Демчук. Тож після завершення концертної програми всі бажаючі залишилися на святкове пригощання.
        Програма вечора була настільки насичена, що замість запланованих трьох годин день народження тривало п’ять. Але вони пролетіли непомітно, як одна мить!  
         Висловлюємо щиру подяку всім членам і гостям клубу «Штрих» за активну участь у проведенні святкового вечора! Сподіваємося на не менш цікаві зустрічі та співпрацю з новими талановитими людьми.
         День народження клубу не залишило байдужим і гостей, які вперше побували на нашому вечорі. Нижче подаємо відгук викладача Національної металургійної академії України Андрія Миколайовича Селегея.

«Штрих» та його команда

        Іноді достатньо одного штриха – і ось воно натхнення! А якщо кожний додасть свого штриха, то виходить одне цікаве, багатогранне неймовірне!
        Днями у Науковій бібліотеці ДНУ святкувалася перша річниця поетичного клубу «Штрих». Приємно відмітити, що на заході було людно, відчувалося хвилювання, адже більшість присутніх мали виступати.
        І ось він, довгоочікуваний початок. З вітальним словом виступила завідуюча читальної зали гуманітарних наук Анна Михайлівна. У святкуванні брали участь і поети, і музиканти, і майстри театру. На жаль, немає можливості зупинитися на кожному учаснику окремо (розміри статті обмежені), але обов’язково треба відмітити, що всі виступи були настільки індивідуальними, з глибоким сенсом, що мимо волі розчинявся у вирі твору!
        Хочеться щиро подякувати організаторам, адже вечори «Штриха» піднімають настрій, дають змогу відчути себе у колективі однодумців, котрі невпинно рухаються вперед, не знаючи перешкод!
        Тож творчої наснаги всім, успіхів усюди і завжди!

Матеріал підготувала
Оксана Шаровська    

Фотогалерея

На головну