Концерт Каравану Любові Сонячних Бардів "Діти Землі".


А на Землі бути добру!
(Барди у творчому клубі «Штрих»)

Гордись тем, что ты человек
Із пісні бардів

Коли: 25 лютого 2010 року з 17.00 до 20.00.
Де: читальна зала гуманітарних наук Наукової бібліотеки ДНУ.
Що: концерт Каравану Любові Сонячних Бардів «Діти Землі».

 

Життя без музики неможливе. Тим більше без такої музики. Музики Любові. Любові до Землі, до природи, до людини, до Бога як Творця всього живого.
Ця музика очищає, заспокоює, наповнює світлом і радістю, заставляє думати, відчувати, розуміти. Розуміти, що наша планета – єдина і неповторна, що ми – її діти, тому повинні оберігати та захищати її красу.
25 лютого 2010 року в молодіжному клубі «Штрих» відбувся концерт Каравану Любові Сонячних Бардів «Діти Землі». Барди Каравану Любові – це Віктор Пашник із України (гітара, бандура), Олексій Андрюхін (гітара) та Микита Цеханович (гітара, перкусія) з Білорусії.
Концерт у клубі «Штрих» проходив у рамках туру по містах Білорусії, України та Росії. Каравани вже побували з концертами в семи містах Білорусії, а після України на черзі відвідини Росії. На початку зустрічі Віктор Пашник наголосив, що вони не мають ніякого відношення до шоу-бізнесу. Концерти їм допомагають організовувати друзі.
Каравани Любові – барди-мандрівники, «паломники доріг». Їх завдання пробуджувати людей для добра і краси, нести й передавати традиції слов’янських народів. Микита Цеханович зауважив, що необхідно мати зв'язок між поколіннями, щоб бути щасливим. Адже людина, котра не знає або не шанує свою історію, культуру, не може рухатися вперед.
Концерт Сонячних Бардів проходив у читальній залі гуманітарних наук Наукової бібліотеки ДНУ, яку в етностилі декорували Олена Дегтярьова та Альона Загребельна: глечики зі свічками, різнокольорові стрічки на гілочках дерев, засушені квіти. Все це доповнював посуд із петриківським розписом та вишиті рушники, принесені співробітниками бібліотеки.
Концерт бардів тривав три години з перервою (в інших містах виступали лише 2 години). Вони виконали близько 25 пісень українською, російською та білоруською мовами. Слухачі були зачаровані їх майстерною грою та співом. Усі бажаючі могли придбати диски з піснями улюблених виконавців і взяти у них автографи. Навіть після закінчення концерту Віктор Пашник і Олексій Андрюхін проводжали глядачів грою на гітарі та співом, таким чином подовжуючи відчуття свята і гарний настрій.
На завершення хотілося б сказати словами Микити Цехановича, що цей концерт більше був схожий на зустріч друзів. Тепла атмосфера, сонячний настрій, творча обстановка, позитив панували протягом усього вечора.
Висловлюємо велику подяку організаторам концерту (Олексію Іванову, Герману Гошкадору, Олені Дегтярьовій, Альоні Загребельній, Анні Михайлівні Абрамовій), Сонячним Бардам за чудове виконання пісень, а також усім присутнім.
Чекаємо всіх на наступних вечорах творчого молодіжного клубу «Штрих».

Матеріал підготувала
бібліотекар читальної зали гуманітарних наук
Шаровська Оксана

СОНЯЧНІ БАРДИ (аудіо)
СОНЯЧНІ БАРДИ (аудіо)
СОНЯЧНІ БАРДИ (аудіо)Фотогалерея