Вечір «Поезія Срібного віку» в Науковій бібліотеці ДНУ

     Коли: 22 жовтня 2009 року з 17.00 до 20.00.
     Де:  читальна зала гуманітарних наук Наукової бібліотеки ДНУ.
     Що:  літературно-музичний вечір «Поезія Срібного віку» у клубі «Штрих».

      22 жовтня 2009 року у читальній залі гуманітарних наук Наукової бібліотеки ДНУ відбулося чергове засідання молодіжного клубу «Штрих». Темою зустрічі стала поезія Срібного віку.
      Усіх присутніх привітала завідуюча читальною залою гуманітарних наук Анна Михайлівна Абрамова.
      Вечір розпочався з виступу бібліотекаря Яніни Стець, котра дала характеристику Срібного віку, вказала межі цього періоду та назвала представників літератури, музики, живопису.      А далі була поезія… А. Ахматова, О. Блок, Й. Мандельштам, В. Маяковський, М. Цвєтаєва та ін. Їх думки, почуття, передані в ліриці, оживали в устах учасників клубу «Штрих». Сучасне покоління довело, що справжня, глибока поезія – безсмертна.
      Порадували присутніх своєю грою й музиканти: Матвій Небіков (гітара), Коля Бондаренко (синтезатор), Вадим Кірсік (гітара). Незмінним ведучим вечора був Герман Гошкадор.
      Особливу увагу учасників клубу привернула виставка «Поезія Срібного віку», підготовлена бібліотекарями читальної зали гуманітарних наук. Вона містила велику кількість наукової та художньої літератури: критичні матеріали до творчості поетів, їх біографії, безпосередньо самі вірші та поеми, фотографії та ілюстрації.
На цьому ж засіданні з цікавою інформацією виступила офіційний представник «Вищої Школи Виховання Коня без примусу та покарання» в Україні Олеся Родіна, яка емоційно, науково обґрунтовано розповіла про історію співіснування людей і коней, про жорстоке дресирування коней та травми під час змагань, закликала заборонити кінний спорт, відмовитися від негуманного поводження з тваринами. Учасники зустрічі активно обговорювали почуте та ознайомлювалися з подарованими бібліотеці книгами та журналами з цього питання. Усю інформацію шукайте на сайті ecole_ukr@i.ua та в читальній залі гуманітарних наук (книги, журнали).
      Приєднуйтесь до молодіжного клубу «Штрих», беріть участь у наших вечорах, проявляйте свої таланти, знайомтеся з цікавими людьми й отримуйте позитивний заряд енергії! Чекаємо на Вас!

Матеріал підготувала
бібліотекар читальної зали гуманітарних наук
Шаровська Оксана


 

На головну