Одразу після 14 лютого (щоб висловити любов усім нашим друзям) у молодіжному клубі «Штрих» відбувся вечір дебюту.
Величезний хол наукової бібліотеки виконував роль концертної сцени. Для когось це було справді так, адже довелося вперше побороти страх, невпевненість, сумніви і заявити про себе перед значною аудиторією. Хочемо відмітити, що всі дебютанти були на висоті та змогли здивувати не тільки просто глядачів, але й уже досвідчених штрихівців. Проза, поезія, пісня, музика – все лунало того вечора, душевного, дружнього, теплого.
Нові імена, нові обличчя, нові твори… Виступали, звичайно, і добре знайомі члени клубу (як же без поважних метрів), але читали винятково свіже, ще нечуте, презентаційне. Бо в іншому разі (хто б порушив правило вечора), той був би вигнаний із клубу й елітного товариства штрихівців. Це, безперечно, жарт, та все ж повтори раніше чутого були небажаними.
Ось так і пройшла зимово-лютнево-поствалентинівська зустріч у новому році. Виступали по черзі дівчина-поет - хлопець-поет - музикант або музичний гурт. І всі такі емоційні, неординарні, щирі, відверті. Це чудово, що люди приходять до нашого клубу вперше і почувають себе як у колі давніх друзів!!
З радістю будемо чекати нових знайомств і поглиблювати старі  на наступних вечорах молодіжного творчого клубу ШТРИХ!!!!!!

З любов’ю, Ваші штрихівці  

Фотогалерея 

На головну