Вечір пам’яті Володимира Маяковського у молодіжному клубі «Штрих»

Коли: 15 квітня 2010 року з 17.00 до 20.00.
Де: читальна зала гуманітарних наук Наукової бібліотеки ДНУ.
Що: вечір пам’яті Володимира Маяковського у клубі «Штрих».

15 квітня 2010 року в читальній залі гуманітарних наук Наукової бібліотеки ДНУ відбувся вечір пам’яті Володимира Маяковського. Розповідь про життя і творчість поета-бунтаря підготував студент біолого-екологічного факультету Павло Кобеза. Павло відмітив найголовніші події в біографії В. Маяковського, що відіграли важливу роль у формуванні характеру, світогляду, політичних переконань поета. Протягом лекції звучали поезії Володимира Маяковського у виконанні Павла Кобези. Також присутні могли почути справжній голос В. Маяковського.
Після лекції відбувся виступ двох груп: «Spotless mind» і «Вечір». У складі «Spotless mind» троє юнаків і дівчина (студенти соціально-гуманітарного факультету). Пісні вони виконують англійською мовою. Група нова, але досить перспективна. Колектив одразу знайшов підтримку і схвальні відгуки всіх присутніх. Склад другої групи – це три музиканти (вони ж і солісти): Олександр, Максим і Олег. Створена група недавно. У такому складі хлопці виступають лише місяць, але вже мають своїх слухачів і шанувальників. Вони грають на електрогітарах, самі пишуть пісні і виконують їх.
На цей вечір бібліотекарем читальної зали гуманітарних наук Яніною Стець була підготовлена виставка, присвячена Володимиру Маяковському «Я земной шар чуть не весь обошел», яка нараховувала 103 книги і журнали.

Матеріал підготувала
Оксана Шаровська 

Фотогалерея